badblod-vaganica
  Si te krijojm screenshots (Hl Tag Convert
 
PostSubject: Sene Te Ndryshme Per Counter Strike   Mon Feb 01, 2010 4:26 pm  

Si te krijojm screenshots (Hl Tag Convert)

-Per me shti fotet ne cs edhe kur ta trus T si Spray Logo ta qet foton
-Ne fillim Download tag_converter.rar ket HL TAG Converter


Kur te hin e trus Open Image dhe e len cilen do foto . pastaj hin Adjust Image e Trus Auto Size . dhe pastaj e trus Apply changes and convert to 265 colors , dhe e trusni Save Tag, Export to Wad file dhe e ruani te C/ Praogram Files Valve/ cstrike ,hini edhe e runi me emer tempdecal.wad dhe kur te hini ne CS mos e prekni Options hiq me ndrru foton se prishet d.m.th duhet te himi ne server pa prekur sen ndru nikun athere permes konzolles p.sh name "CraCker ' RewCrew.!


C:Program Files/valve/cstrike apo ku e kin konterin e instalun te cstrike.

www.univers-cs.webs.com


Counter Strike Patch v21 By RewCrew.!

Per te Luajtur Online me krejt boten , edhe me Kosoven ateher Downlode & Instaloni Pachin V21 ose V26

Ketu jan disa linka te patch V21 nese sju boni njani provoni tjetrin :

rapidshare.com cs16patch_full_v21_UPLOADED_BY_CRACKER_PIONERI.rar.html

sendspace.com 9ocmuv

sXe Sxe esht per mos te hyr me qica ne server

Per te luajtur ne serveret e lojes Counter Strike ju duhet te keni te instaluar AntiCheats programin Sxe-Injected

Pasi te keni instaluar programin sXe-Injected e startoni ate e pastaj lojen Counter Strike

Download now:http://sxe-injected.com/
 
 
 
 
Custom Glitter Text
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=