badblod-vaganica
  Lojra TE Ndryshmee
 
1. loja shuplaka Nëse jeni nervoz, dhe mi hek nervozen, provojeni shpejtësin e shuplakes të juaj-shum relaksuese dhe xenini e praktikon shpesh
2. pikado me Slloben I keni tri shanca, provojeni vehten    282 kb
3. preciziteti Loja e punuar në Flash  763 kb
4. aqua energizer Argëtim i mirë   706 kb
5. golden balls Atrakcionet e Beckhamit   728 kb
6. pacman Keni ndigjuar për kët  493 kb
7. volleyball Voliboll në pllazh
8. ushtrime, aerobik Mesimin e manë Beckhami  623 kb
9. hoops Basket   793 kb
10. crashdown Ngjajshme me tetrisin. Ngjyrat e njejta i eliminoni   584 kb
11. rigelian hot shots Lojë   730 kb
12. trap shoot Loja shum e mirë
13. tennisace Luani tenis
14. puzzle Shum e mir, i bashkoni pjest, dhe del nji foto interesant   343 kb
15. parking striptiz Lojë - Desheni kët femen   1.36 Mb
16. panic in chocoland  Lojë  785 kb (sasht e keqe)
17. zed Lojë 802 kb
18. skateboarding Lojë 536 kb (kputna tu lujt) 
19. alien attack Lojë    756 kb (myt difar sene, spo di qysh mi thir)
20. beach tennis Lojë     893 kb (dy shoqe luajin tenis në pllazh)
21. bubble trouble Lojë    852 kb (vlen mi provu)
22. bug on awire Lojë    961 kb (duhet me ik prej qavave)
23. cable cappers Lojë   510 kb (spo di qka...   ashtu, ashtu)
24. crypt raider Lojë    765 kb (xix, duhet me qen i gjinshem)
25. alien abduction Loj    3.81 Mb
26. lights off Loja  punume në Flash
27. macat Kush si don macat, loja xix për ta.
28. dave shum sen i mir për relaksim - boksoni me Dejvin
29. Bill Gates provojeni refleksat duke e pushkatu bossin e Microssoftit
30. Get Sadam killi Sadamat, ka me shumic
31. Klikomania loja xix - smundesh me ju qkoç
32. kille Bin Lladenin  provoje vehten me revole
33. mickojat  ushtro për sezon, se mickojat kthehen shpejt
34. invaders lojë e vjeter, por e mir
35. snake lojë e mobilave
36. catche the... mashum lojë për mashkuj - mos luani me femi
37. ngrehja sa mund të i "ngrehni" - femrave ndoshta nuk ka me ju dok interesant - shum xix
38. peshqit mos i leni peshqit mu pjek, po ktheni në akvarijum
39. acne nëse keni qejf me shtryll puqra - spo ja preferoj atyne që gërditen
40. memori me ushtru memorien - për relaksim
41. dots shum xix për zyre, kur skeni qka me bo
42. hangman lojë e thijesht - për relaksim
43. myte pisin mund ta rehni sa të doni, nuk ju kthen - shum qetsuse
44. koshi mund ta leni në desktop, dhe me gjujt kajher, mundeni edhe mi kucë - xix
45. shooting range

shum loj nice me ushtru me gjuajt - preferohet per gardat e US Officit ose pjestart e SHPK-s - NUK PUNON MO

46. 5 finger fillet

loja shum e smut, me krejt kuptimin e fjales smut

47. madball

ushtroje memorien

48. paintball

lojë e mirë, kur e keni bajat në zyre

49. aral speed

gara me kerre - kujdes se del prej "stazes"

50. skate

kush din me i gra skejtbordit

51. kondomat

loja shum e qart, me "space" e gjuani spe**en (nuk punon për ata nën 16 vjet - Flash

52. ndreqi ftyrat

loja shum xix, sidomos mirë po tingllon shuplaka - Flash  (612 kb)

53. princ of persia

lojë interesante - Flash (480 kb)

54. curling

kugllan në akull, e ka difar zajebancije, mu m`pelqen - Flash (220 kb)

55.  gjujtje t`lira

provojeni vehten me shutu si Bekami - Flash (160 kb)

56. magjia

pabesushme por e vërtet

57. palidhje

ne fillim doket palidhje por mandej kogja nxehesh

58. biljar

ma ka lyp kët lojë Pille

59. treshat

me "space" shutoni tresha

60. boks Bushi - Kery

atyre qe ju pelqen boksi

61. kocka rubikut

me më pak klikime me ju ndru vendin ngjyrave - xix

62. snowboard

këtu nuk mundesh mi thy komen

63. kapi numrat

loja xix me i ushtru refleksat e syrit

64. anijet

loja xix kur je vet

65. gjarpri

për manijaka të lojes "snake" - kjo është ma atraktive

66. maje topin

kush po e man ma shumë - tregojeni vehten fudballerat

67. curveball

diqka si ping - pongu

68. parada

loja me lodh trunin - ata ulen, e ti duhesh mi qu

69. katrori kuq

lojë e thijesht po e mirë - t`shtinë inat

70. kompiri

kush do ta qeron më shpejt kompirin - rruju se po prehesh

71. letra n`kosh

kliko së pari në "I agree, let me play!" - prit pak dhe ja nis loja(duhet mi kap letren dhe me e gjujt n`kosh - garant keni luajt ketë lojë live)

72. mickojat

sen shum xix, me ju hakmarr mickojave

73. snajperist

ushtroni me gjuajt me snajper

74. ngul baskija

sa e ki doren e qet

75. tik-tak

kur je vetem - xix sen

76. rake-taqke

nuk duhet me ju spjegu ket lojë

77. ndjenja për maus

deri në levelin e 8 kam mri - duhet me pas ndjenja

78. puna ne zyre

më shumë lojë për femna - kështu edhe punojnë

79. snajper profi

2.5 Mb gjuan me snajper - boll profi - ja kam premtu tipit SHPK-s

80. parkimi

loja ku duhet me nxer kerin e verdh - shumë xix(paramendo qe janë ndal semaforat ne qender te Prishtines)

81. gjuaj si Ronalldinjo

xix sen me ushtru gjujtje te lira

82. topit me kry

loja ka disa nivele - duhesh me jap golla me kry

83. delet

rroke delen me shigjet sa më shpejt

84. autoban

nuk është edhe bash let me i gra n`autoban

85. basket ne zyre

loja për me ta "thy" - duhet me llogarit ne ventilatorin

86. tanks

loja thijesht - bohet shumë interesant nëse luani dy veta

87. snowboarding

grahi snowbordit n`mal

88. cevat

lidhi cevat e ujit - xix

89. robin hudi

loja interesant me gjuajt me shigjeta

90. breshkat

lojë e thijesht për zyre

91. rodeo

mbaje kaubojin me maus - thijesht por e mirë

92. gara me ker

lojë e thijesht, por jo edhe e lehtë - ja kam premtu tipit

93. fliper

shum xix

94. motorist

gara me motora

95. snajperisti

edhe një lojë për sherbimin policor të kosovës

96. tenis

nuk është e letë - por e mirë

97. slow motion

sa më shpejt me kalu rrugen

98. futboll tavoline

loja është xix ne gjuhen shqipe

99. bretkocat

me mat koeficientin e inteligjences - xix per zyre

100. bufoni mbron

xix lojë - shuton penalla Buffonit

101. parking

kush është shoferi më i mirë - mashkulli a femra?

102. letrat ne sheshir

kjo loj luhet edhe live - provojeni

103. goll me te paren

duhet me dhan gollen me nji shyt

104. skateboard rruges

xix - lojen qeleni me Internet Explorer

105. puqrat

për pubertetli

106. kamarier

praktik per kamariera

106. toster

kape buken

107. trambollina

mbaje barazpeshen

108. furragjia

furra automatike

109. bowling

kugllana edhe ne xenini

110. sekuencat e filmit

kuizi anglisht - sa dini për film

111. basket

shuto ne kosh, nëse di

112. mikrobet

duhet mi myt mikrobet

113. akcion - goll

finta majtas ose djathtas dhe del para portierit dhe ....nuk di mo

114. faraonat

klikon ne kater te njejta ne form te katrorit

115. qibritat

si me qibrita

116. bajat

faqja ma e bajatavt n`bote

117. 3 me 1

loja si Viktorije me nji goll

118. komunat kosovare

KFOR-i ti meson komunat ne Kosove - interesant

119. bomba

20 minuta, per me gjet bomben i ki

120. cubix

testoje inteligjencen

121. cowboy

me i gjujt rapet ne ajër

122. photo dallimet

gjej 5 dallime ndermjet fotove - vetem shpejt

123. nje me nje

futboll ne golla te vogla

124. parkoma kerin

ushtroje me parku kerin

125. shigjetari

provoje precizitetin me shigjet

126. rrëshqitje

per me u flladit

127. ylli

loja është infektuse - lexoje udhezimin dhe nisja me luajt

128. up beat

edhe loje edhe muzik edhe edukative - xix

129. burgu

ik prej burgu

130. rrëshqitje ne dras

kogja veshtir me i bo 100 metra

131. rockstar

behu rock star

132. pingpong

sporti nderkombetarisht i pranuar

133. run ronaldo run

mos i ha sendviqat se po trashesh

134. 4 sekonda loja

plot loje me nji vend, por duhet me i kry per 4 sekonda

135. incriminati

e kape me maus dhe ja gjen vendin sa më shpejt

136. ushtro gjuajtjen

kurre nuk i dihet, kur mundet me tu dashte

137. gjuajtje extreme

e mire per mu shfry

loja logjike, shum interesant

mbaje ballansin

gjuan me anijen kozmike

loja cilja u luajt edhe para 20 vite ne Gallaksi (ish kafiqi ne Prishtine sot ordinance) - xix

kliko mbi ngjyre shpejt

loje me grafik e dobet por e qart

tenis sipas yahoos

futboll klasik

gjujtje me aeroplana

gjujtje te lira si Beckhami

refleksat

pastroje parkingun prej bores

duhet me dit me exploziv

loja interesant me i gra kerit dhe me gjujt

nice loja

loje logjike - interesant

loje precize - interesant

loje me robota

karate

loje e shpejte - xix

dizajn i ri lojes klasike

ushtroni ketu, jo ne rruge

loje logjike - xix

sudoku (njana prej lojrave ma te popullarizuara ne bote)

ndertoje banesen sa ma nelt, deri sa nuk rexohet

loje precize

ditari i peshkatarit

Mario ndryshe

Futboll 1 me 1 - xix

Kape miun

Klasike - xix

Klasike prej vitete 1980. U luajt ne ZX Spectrum dhe ne Commodore

Loja legjendare prej kohes Commodore 64

Loja vjeter me tenka, me disa ndryshime

Shkolla vjeter e lojrave - xix

I bjen pianos

I bjen pianos, vetem profi

I bjen tupanave, vetem profi

Loje fantastike me zhvillu trunin - nese keni

Kombinatorik te hatashme - shum me pelqen

Kjo loje, thijesht te kalle, te tranon

Mbreterit e Rilindjes - eshte falas, nderkombetare dhe ne lidhje te drejtperdrejt roluajtje loje.

Me katrorin e verdh i hane katrorat e gjelbert e duhet me u ruajt prej katrorave t`kuq.

Loje e vjeter e Nintendos me tenka.

Loje edhe logjike edhe precize. Xix xix

Loje edhe logjike edhe precize

Duhesh me dite me qite dinamitin ne po

 
 
Custom Glitter Text
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=