badblod-vaganica
  Msohu Per HACK
 

Qel add qysh te dush

Hyr te kjo faqe >>>> https://accountservices.passport.net/reg.srf?fid=RegCredOnlyEASI&ru=https://accountservices&sl=1&lc=1033

 


 

Qe ni mnyr per me i hi ne PC dikujt prej MSN !!!

**kur je tu shkrujt ty aty Siper Lexon
**Actions** edhe posht asaj Lexon
**Request Remote Assistance** Klikon aty


Kur ta klikojsh Request Remote Assistance atii personi ja qet per me bo accept edhe nese

Ndrro Pasvordin e Emailit Tand

Hyr ne ket faqe dhe ndrroje pasvordin >>>> www.passport.net

 

hack web per run-it


Fillojm ..
Shkojm Start > Run > Dhe n'run e shkruajme ket :
Kodi :

%WINDIR%EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F} +

Tona del 1 dritare e vogel , klikojm me te djathtën dhe shkojm new webfolder ..
dhe e shkruajme 1 faqe pa www dhe pa http psh peacetv.net
dhe shkojme finish ...
tona hym te folderi peacetv.net dhe kshtu qe keni te drejten me uplodu diqka.
ti uplodon qa tdush e uplodon 1 index hacked dhe ajt ..
Besoj se jom i qart ...

Per me gjet weba qe hacken ne ket menyr mundeni permes


Per me i verifiku Kredit kartat

http://bin-iin.com/card-validation.htm

 


Do tju tregoj si me e nal PC edhe mi rujt senet qe i keni pas te minimizune..... !

se pari
duhet me e pas enable hibernate..
shko
1.Control Panel
2.Power Options
3.Hibernate
4.Enable Hibernate
5. OK

pastaj.
i lojm qka dojm te minimizune edheeeee
shkojm:
*.Turn Off Computer
*.e mbajim SHIFT te shtypur
*.klikojme HIBERNATE

Edhe u Kry

 

Si te rrisim shpejtsin e internetit per 20%? 

 

 

Zgjedhim: Local Computer
Policy pastaj Administrative Templates , Network ,
QoS Packet Scheduler dhe në fund Limit reservable bandwid    
Pasi që të klikoni tek Limit reservable bandwidth
hapet kjo dritare :
Kliko Enabled , tash Bandwidth limit(%) ndryshoje nga 20 në 0.
Dhe në fund kliko Apply dhe OK,tash gjithqa është në rregull,
dhe interneti juaj është më I shpejtë për 20%.

 

 


Së pari e hapim komanderin "RUN",pasi që të hapet shkruani "gpedit.msc" pa thonjëza.
Si Të Ja Ndërrojm Windowsit Të dhënat Intel IBM apo Siq e Keni JU !! Ne My Computer Properties


Në Qoftse Jeni të Interesuar Ta BëNi PC E Juaj Pentium 5
Ja Mundeni Të Veproni Kështu Fore

Shembull :intel pentium (R) 4 3.000 Ghz Kët Mundeni me Ja Ndërru
Si te Keni Qef Me Pa A është E Vertetë Ja Veponi KëShtu:

ShkonNi Start>Run e Shenoni Në run "Regedit">pastaj
shkonNi Në Qelësin
HKEY_LOCAL_MACHINE>HARDWARE>DESCRIPTION>SYSTEM>Cen tralProcessor>O>
Pastaj Shkon TeK ProcessorNameString Edhe Këtu Mundeni Me Ja Ndryshuar !!
Tutu i Thjesht :!:


Nëse jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk dëshironi qe ta përdorni një e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it, atëherë veproni kështu.

1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN);
2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dërgoni mesazhet);
3.Ne fushën ngjyrë te kaltër ne anën e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;
4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
5.Klikoni ne shigjetën ne fund te katrorit(box-it)
6.Kliko ne tekstin e kaltër Close your account
7.Do te ju paraqitet teksti si me poshtë:
If you have a free MSN
account, and don't use
it to sign into another
service, go to the Close Account page,
and then follow the instructions on-screen.
8.Kliko ne tekstin Close Account page;
9.ju hapet një dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj është mbyllur.
Te gjithë ata qe do te tentojnë te ju shkruajnë e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre dështoj:
(Ju mund te aktivizoni llogarin tuaj përsëri brenda 10 ditëve kur te dëshironi dhe kontakt lista e juaj mbete e pa ndryshuar)

 • Shtyp CTRL-ALT-Delete per te hapur Task Manager.
 • Kliko ne fushen Processes dhe gjeje procesin “wgatray.exe” , selekto dhe shtyp butonin End Task.
 • Restarto kompjuterin dhe hyr me opcionin Safe Mode.
 • Për të startuar në Safe Mode, ndiq udhëzimet:
  • Restarto kompjuterin dhe fillo të shtypësh F8 në tastier. Gjatë kësaj kompjuteri juaj do te paraqet te gjitha pajisjet harverike te instaluara, mirepo ju vazhdoni të mbani F8 shtypur derisa te shfaq disa opcione per startime te ndryshme ne Windows.
  • Zgjedh opcionin Safe Mode dhe pastaj shtyp ENTER në tastier.
  • Pasi ta kesh bërë këtë Windowsi juaj do te filloj startimin ne Safe Mode duke ju marr nje kohe te konsideruseshme, kështu qe bëhuni te durueshëm.
  •  
  • Kur Windows-i te startoj nga Safe Mode ju do ti keni te gjitha te drejtat si administrator i kompjuterit."

  Për të kthyer kompjuterin ne punen normale. Vetem shtypni pullen Restart dhe çdo gjë do të kthehet si më parë.
 • Pasi te jesh kyqur fshije WgaTray.exe qe gjindet ne lokacionin c:WindowsSystem32
 • Gjithashtu fshije WgaTray.exe qe gjindet ne lokacionin c:WindowsSystem32dllcache
 • Kliko Start-Run- shkruaj regedit dhe shtyp butonin
  Shko ne lokacionin e meposhtem:
  HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogonNotify key.
  Fshije folderin WgaLogon me te gjitha komponentet e saja
 •  
 • Restarto kompjuterin.

 
 
Custom Glitter Text
 
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=